Трикутник Карпмана: Жертва, Переслідувач, Рятівник

Трикутник Карпмана: Жертва, Переслідувач, Рятівник. З 9 квітня цикл тренінгів.


Часто в стосунках ми отримуємо не те, чого прагнули, і не розуміємо, чому так сталося. Можливо, ми просто зіграли в якусь психологічну гру. не розпізнавши запрошення до Трикутника Карпмана і отримали Виплату?


Щоб розуміти ролі в грі і рівні драматичних ігор пропонуємо на тренінгу побачити, яким буває вхід в драматичний Трикутник, зрозуміти,як ви граєте ролі Жертви, Переслідувача і Рятівника, як відбувається переключення і головне - навчимося зупиняти гру на різних етапах, виходити з трикутників та ігр і будувати стосунки, які би вели до близькості та повноти життя. Ви опануєте корисні комунікативні техніки для життя без ігр, навчитесь створювати і підтримувати здорові стосунки, користуватись власними его-станами в добрий для себе та інших спосіб, підсилювати позитивні его-стани.


Як зрозуміти, що Вас "призначили" Переслідувачем і не піддатися на приманку Жертви, як перестати рятувати всіх підряд і знайти час і бажання піклуватися про себе і про тих, хто дійсно готовий прийняти від Вас допомогу? Як створювати трикутники співчуття і мудрості? Цьому ми будемо вчитися на наших вечірніх семінарах - відкривати для себе світ вільний від ігр.


Запрошуємо до спільної роботи і поліпшення якості життя!


Формат: 4 цикли по 4 зустрічі щочетверга, Старт третього та четвертого циклу планується на вересень, точні дати будуть анонсовані окремо. Ціна заняття - 300 гривень.


Вартість І циклу - 1200 гривень, ціна двох циклів - 2400 гривень.


Тренер: Ірина Фриз.


Реєстрація особистим повідомленням або за тел: 093-36-18-150.