Любов, влада, гроші: тренінг-подорож до Марокко

З 16 травня 2020 пройде тренінг-подорож до Марокко за темою "Любов. Гроші. Влада."


Подорож до МароккоЦі теми викликають багато інтересу, але у нашому суспільстві про них говорити не прийнято. Але ми поговоримо. І навіть будемо досліджувати. І дізнаємося, в яких ми відносинах з такими важливими рушійними силами в нашому житті.


Тренінг "Любов, влада, гроші" веде Ирина Фриз, французькі історії + майстер-клас - Olena Kharchyshyna: з 16 по 27 травня 2020.


Вартість участі 890 євро (12 днів, 11 ночей). У вартість включено: тренінг і усі навчальні матеріали, проживання із сніданками, трансфер з аеропорту/в аеропорт, 2 інтеграційні вечері, супровід по програмі, послуга бронювання авіаквитків, майстер-клас з організації самостійних подорожей, секретний приємний бонус.


Саме зараз прекрасні ціни на дуже хороші авіабілети (коротка стиковка у Відні, зручний час вильоту) у Австрійських авіаліній. Навіть дешевше і зручніше лоукостерів. Тому запрошую швидко прийняти рішення і приєднатися до нас!


Для поїздки у Марокко потрібна віза, тому заявки на тур приймаємо до 15 березня, але ціни на білети вже можуть бути у 2-3 рази вищі.