Тренінг "Стосунки: везіння чи вміння?"

7 липня відбудеться тренінг на тему "Стосунки: везіння чи вміння?"


Тренінг танцювально рухової терапіїКоли Фрейда запитали, що він вважає робить людину щасливою відповідь звучала «Вміння любити і працювати». Як нам зрозуміти яке зараз наше вміння любити - побачити його, розвивати і вдосконалювати? Як в стосунках бути собою і шанувати інших, відчувати свої межі, відстоювати їх і одночасно поважати права другої особи? Як відчувати радість спілкування, задовольняти потребу в прийнятті, любові та будувати щось більше, ніж ти сам? Як навчитись відрізняти людей, яким можна довіряти від тих, яким довіряти не можна? Як зрозуміти темп іншої людини, її готовність відкритись нам і бути з нами? Іноді це легко, іноді - важко, іноді - дуже незрозуміло, як взагалі будувати стосунки, можливо, краще бути самотнім?


На нашому майстер-класі за допомогою танцювально-рухової терапії ми навчимось відчувати власні межі і межі інших. розуміти і бачити темп, стиль і манеру життя, шанувати відмінності і бути близькими, збільшимо власні можливості самовираження і віру в себе!


Для всіх, кому цікава тема стосунків, саморозвитку та покращення якості життя!


Ведуча - Аврамчук Наталя, танцювально-руховий терапевт. Ціна - 1200 гривень за 2 дні з трьохразовим харчуванням і проживанням.