Як зберегти внутрішній баланс? Частина 2

Продовження основних правил для збереженная та відновлення внутрішнього балансу.

Правило #4.

Змінюй мислення.

Зміна мисленняНаші думки формують нашу реальність. Щасливими чи нещасливими нас роблять не події/люди, а наше ставлення щодо них. Наші можливості і наші успіхи в більшості випадків визначаються нашими амбіціями. Ми досягаємо тільки того, що самі собі дозволяємо. Як казав Вуді Аллен: "Єдине, що стоїть між мною і величчю, - це я сам".

Правило №5.

Візьми своє сам.

Візьми свое самХочеш, щоб тебе почули - скажи. Ніхто не може здогадатись, які чудові ідеї народились в твоїй голові. Хочеш, щоб з тобою рахувались - сідай за стіл, бери участь в обговоренні, не сиди на стільчику у кутку кімнати. Хочеш бути лідером, хочеш реалізувати свої ідеї - бери і роби, будь відповідальним. Ніхто не принесе тобі владу і повноваження на тарілочці. Двері відкривають тим, хто стукає.

Правило №6.

Любов важлива. І любити потрібно себе.

Любіть себеСправжня любов - це стан душі. Коли ми задоволені собою, приймаємо свої думки і зовнішність, цінуємо себе і розуміємо свої почуття і бажання. Тому любов направлена всередину. І лише потім - на все, що зовні. Якщо ми любимо по-справжньому, то любимо себе і весь світ. А те, що ми звикли називати любов'ю - насправді прив'язаність, направлена на конкретний об'єкт: блондинку або брюнета (які ж ми поряд з ними класні! або тільки він/вона приймає і розуміє мене); дитину (має виправдовувати наші очікування). Коли ми дійсно любимо себе (не плутайте з егоїзмом), оточуючі по-іншому сприймають нас, а ми по-іншому відчуваємо світ і реагуємо на події, які в ньому відбуваються.


Чекайте на наступні правила в слідуючому випуску. Продовження слідує.....

Якщо Вам самостійно важко досягти внутрішнього балансу? Звертайтесь на консультацію психолога. Ми завжди раді допомогти Вам.