Як зберегти внутрішній баланс. Загальні правила для збереження внутрішнього балансу

Життя сучасної людини дуже динамічне, наповнене стресами, безліччю задач. Як в цих умовах ефективно використовувати свій внутрішній ресурс, більше встигати і почуватися щасливими? Виконуйте декілька простих правил для збереження внутрішнього балансу.

Правило № 1.

Віра у себе творить дива.

Збереження внутрішнього балансуВпевненість додає сили. Допомагає без зусиль переконувати інших. Відчиняє двері. Для того, щоб інші у нас повірили, спочатку потрібно самому повірити у себе.


Правило № 2.

Розвиток починається з відповідальності.

Відповідальність перед собою та суспільствомІз розуміння того, що люди, події, обставини виникають у нашому житті не хаотично. Ми самі визначаємо їх нашою поведінкою, нашими думками, нашою реакцією. Випадковості невипадкові. Тому бери на себе відповідальність за своє життя. Це твоє життя, і саме ти мусиш ним керувати. І краще бути хижаком, ніж жертвою.

Правило № 3.

50 відтінків зеленого

50 відтінків зеленогоЗнайди колір, який буде підкреслювати стан душі і зовнішність. У мене зараз це - відтінки глибокого, соковитого зеленого. Колір для тих, хто цінує свободу, має власну думку, колір сильних і незалежних. А ще із зеленим так добре поєднується мій улюблений червоний! Смарагдово-зелений або Marrs Green визнано кольором, який найкраще відображає ХХІ століття.


Чекайте на наступні правила в слідуючому випуску. Продовження слідує.....

Якщо Вам самостійно важко досягти внутрішнього балансу? Маєте стрес, життеві негаразди? Звертайтесь до кваліфікованого психотерапевта. Ми завжди раді допомогти Вам.