3 прості правила для збереження внутрішнього балансу

Дуже багато зараз говорять про внутрішній баланс, про те, як важливо його знаходити, зберігати і підтримувати. Тільки ледачий не чув про те, що всі наші зовнішні проблеми - це лише віддзеркалення того, що знаходиться всередині.

Про внутрішній баланс ми часто чуємо в наших практиках, незалежно від того, чим саме ми займаємося. Знаходити баланс в залі для медитацій або занять йогою нескладно, особливо поруч з професійним інструктором, який завжди допоможе налаштуватися. Цикл простих правил для збереження внутрішнього балансу продовжено.

Правило #10.

Довіряй інтуїції.

Прості правила збереження внутрішнього балансуШосте почуття тобі дали не дарма. А щоб чути навіть слабкі сигнали, щоб вберегти тебе від помилок, щоб приймати правильні рішення тоді, коли інформації обмаль. Тому, якщо тобі здається, то насправді не здається, а дійсно - так. Якщо інтуїція підказує не йти, не їхати - відмовся; не довіряти людині/словам/обставинам - зупинись, шукай інший шлях. Особисто мене інтуїція виручає часто. Особливо у розпізнаванні намірів людей. Часом об'єктивно немає жодних причин для недовіри або тривоги, але відчуваю в душі якийсь не спокій. Подумки кажу собі: стоп, зупинись, поки не приймай рішення, не розкривай карти, не обіцяй. І буквально через кілька годин або днів одержую інформацію, яка підтверджує мої сумніви. І кожного разу, коли все-таки приймала рішення лише раціонально - дуже жалкую, що не дослухались до голосу інтуїції. Тому слухай свій внутрішній голос. Якщо він говорить, то це тобі потрібно.

Правило #11.

Цінуй вдячність. Будь вдячна.

Проявляйте вдячність Вдячність - це ланка в енергетичному ланцюжку. За щось ми платимо грошима, за щось - часом, добрим словом, корисною справою, теплим відчуттям у душі. І цикл продовжується. Якщо беремо, приймаємо як належне - зв'язок обривається, енергетичний потік порушується. І з цього джерела нам нічого вже більше чекати. Вдячність примножує добро!

Якщо Вам потрібна психологічна допомога, звертайтесь до наших психологів. Ми з радістю допоможево Вам і Ви залишитеся вдячними.?

Правило №12.

Ми - це наше оточення.

Як досягти внутрішнього балансуЦе тільки здається, що можна залишатись діамантом, лежачи у багні. Насправді ми взаємодіємо з оточенням дуже сильно, ми уподібнюємось йому, навіть частково зливаємось з ним. Від нас залежить багато, іноді - дуже багато. Але все-таки оточення завжди буде відображати (часом - визначати!) наші цінності, джерела нашої енергії, наше ставлення до речей, звідти ми будемо черпати наше натхнення, наших друзів і партнерів, наших клієнтів. Навіть є дослідження, які доводять, що ми є середньостатистичним із характеристик наших найближчих людей. Хочете експеримент? Складіть список з 12 осіб, з якими близько спілкуєтесь. Визначте для кожного по 3 найголовніші погані і хороші риси. Правда, більшість цих рис є і у вас? А тепер визначте приблизний середній місячний дохід кожного з цього списку. Знайдіть середнє арифметичне. Правда, це приблизна цифра вашого місячного доходу? Тому, якщо хочеш бути оптимістичним, розумним, енергійним, успішним - шукай товариство відповідних людей. Хочеш, щоб тебе вважали людиною високих моральних цінностей, неймовірних можливостей і блискучих ідей, людиною, яка здатна змінити світ, - спілкуйся з харизматичними і цікавими особистостями. Невиразні люди, сумнівні компанії, дріб'язкові справи, дешева кава - це дорога у нікуди. Це те, що поглинає нашу енергію і не лишає нічого натомість. Ідіть до людей, які надихають, які захоплюють вас своїм світоглядом, людей яскравих, енергійних, борців і мрійників, - і ви будете переможцями разом ними. Навчайтеся у найкращих. Удачі!