Блог

Закон рівноваги в людині проявляється через помірність, мудрість - знання міри речей, «розум + міра», розуміння законів життя, усвідомленість. Завдяки дотриманню закону рівноваги людина стає більш ефективною, внутрішньо збалансованою і має гармонію в своєму житті.

Дуже багато зараз говорять про внутрішній баланс, про те, як важливо його знаходити, зберігати і підтримувати. Тільки ледачий не чув про те, що всі наші зовнішні проблеми - це лише віддзеркалення того, що знаходиться всередині.

Продовжуємо цикл правил для збереження внутрішнього балансу. Одними з основних правил є:

Продовження основних правил для збереженная та відновлення внутрішнього балансу.

Життя сучасної людини дуже динамічне, наповнене стресами, безліччю задач. Як в цих умовах ефективно використовувати свій внутрішній ресурс, більше встигати і почуватися щасливими? Виконуйте декілька простих правил для збереження внутрішнього балансу.

Тренинг Преодоление психологических барьеров

Если вы думали над тем, как создать собственный бизнес или начинали его, или он у вас уже есть сейчас, то рано или поздно вы встречались с определенными внутренними препятствиями. Это разные состояния, которые называются психологическими барьерами. В психологии психологическим барьером называется специфическое состояние человека, которое не позволяет ему осуществить желаемое или занять активную позицию.

Обновление сайта тренингового центра

Сегодня наша команда профессионалов, единомышленников, активных энергичных людей предлагает вам ознакомиться с нашим предложением для развития на обновленном сайте Тренинговый центр «Психология и бизнес».